Sklep Ogrodniczy Wrocław
Zapraszamy

Centrum Ogrodnicze GAJ

Wrocław, ul. Żernicka 1
Nowy Dwór | obok stacji PKP

www.centrumogrodnicze-gaj.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek: 8:00-18:00
sobota: 8:00-15:00
Szczegóły w zakładce: kontakt


Płatność kartą w centrum ogrodniczym gaj

Polityka prywatności serwisu

 

Choinki Wrocław

Centrum Ogrodnicze GAJ zaprasza po najpiękniejsze we Wrocławiu choinki i drzewka bożonarodzeniowe - w ofercie choinki o różnej wysokości i pięknym pokroju.

Uwaga - w najbliższy weekend nasze centrum będzie czynne w sobotę i w niedzielę (szczegóły tutaj) - zapraszamy po świeże, żywe i cudownie pachnące choinki.

Mając wieloletnie doświadczenie w sprzedaży choinek, zapewniamy drzewka tylko najwyższej jakości o ładnym pokroju i pięknych igłach, poddane wcześniej starannej selekcji. W Centrum Ogrodniczym GAJ znajdą Państwo choinki idealne do domu (których wysokość mieści się między 80 a 240 cm) jak również do dekoracji większych przestrzeni tj. holle, galerie, korytarze (o wysokości powyżej 250 cm). W ofercie również niewielkie choinki doniczkowe, idealne do dziecięcego pokoju czy biura.

Żywe drzewka bożonarodzeniowe | Oferta żywych choinek na grudzień 2020

Jeśli szukają Państwo pięknej choinki o wyjątkowym zapachu, równomiernym kształcie i niezwykłej dekoracyjności, zapraszamy do Centrum Ogrodniczego GAJ! Dzięki oferowanym przez nas drzewkom bożonarodzeniowym Święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowe, niezapomniane i pełne radości. Nasze choinki są starannie wybierane przez nas z najlepszych plantacji, dzięki czemu mamy pewność, że oferujemy Państwu drzewka zdrowe, dorodne i o pięknym pokroju. Z troski o zadowolenie naszych Klientów i o jakość usług wszystkie dostępne u nas drzewka są wycinane tuż przed dostawą.

W aktualnej ofercie dostępne są:

W Centrum Ogrodniczym GAJ dostępne są również inne artykuły świąteczne i ozdoby choinkowe (bombki, łańcuchy, stroiki świąteczne, świeczki, lampki choinkowe i stojaki do choinek ).

Zobacz także:

Galeria choinek:

Żywe choinki i drzewka świąteczne Wrocław cennik Żywe choinki i żywe drzewka świąteczne każdy wymiar Żywe choinki w doniczce do domu i mieszkania za darmo cały rok Najtańsze choinki wrocław i drzewka bożonarodzeniowe

Tanie drzwka bożonarodzeniowe i żywe choinki wrocław ceny Tanie żywe drzewka świąteczne Najlepsze choinki i drzewka świąteczne we Wrocławiu Jodła kaukaska - choinki i drzewka we Wrocławiu

Żywe jodły, choinki we Wrocławiu Żywe świerki nadleśnictwo wrocław, gdzie kupić choinki świąteczne wrocław Żywe świerki pospolite, choinki bożonarodzeniowe otwarte w weekend Tani świerk srebrny - choinki Wrocław cena otwarte

Choinki i drzewka świąteczne, Wrocław sklepy jaka Choinka, sztuczna czy żywe drzewko świąteczn oferta Wrocław Żywe choinki we Wrocławiu, drzewka świąteczne Choinki żywe, żywe drzewka świąteczne we Wrocławiu

Aktualizacja: 2019-12-07

Wszystkie drzewka świąteczne dostępne w Centrum Ogrodniczym GAJ charakteryzują się giętkością gałęzi, głęboką zielenią oraz intensywnym zapachem co jest gwarancją naturalności i świeżości, w związku z czym będą stanowić ozdobę Państwa domów i biur przez długi czas. Tysiące zadowolonych Klientów to dowód na to, że można polegać na naszym doświadczaniu w doborze odpowiedniej choinki i sprawnej obsługi.

W Centrum Ogrodniczego GAJ mogą Państwo zakupić odpowiedni do wybranej choinki stojak - w ofercie mamy zarówno plastikowe stojaki z pojemnikiem na wodę jak idealne do niewielkich drzewek jak i solidne metalowe stojaki, które z powodzeniem utrzymają nawet kilkumetrową choinkę. Eleganckie stojaki metalowe doskonale komponują się zarówno z tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrzach, są niezwykle stabilne i wykonane z najwyższej jakości materiału.
W naszym Centrum dostępne są również wszelkiego rodzaju bombki choinkowe, łańcuchy, zawieszki i inne ozdoby, dzięki którym Państwa drzewko będzie wyglądało pięknie i zachwycająco. Polecamy również firmowe światełka choinkowe, lampki oraz ręcznie wykonane, oryginalne stroiki świąteczne.

Oferowane gatunki drzewek choinkowych

Świerk pospolity (picea abies) jest jednym z najczęściej wybieranych drzewek choinkowych. Charakteryzuje się prostym pniem, równomiernym i stożkowatym pokrojem oraz kłującymi, intensywnie zielonymi igłami. Jego zaletą jest bardzo intensywny zapach, który wspaniale tworzy świąteczną atmosferę. Piękne, błyszczące igły niestety stosunkowo szybko się obsypują - świerk zwyczajny zaczyna je gubić nawet już po tygodniu.

Świerk srebrny (kłujący) ma jasne, grube, niebieskozielone igły, które zdecydowanie dłużej od świerka pospolitego utrzymują się na choince. Jest w związku z tym bardzo wytrzymałym drzewkiem świątecznym, ale przy tym bardzo kłującym.

Jodła kaukaska to propozycja dla tych, którzy cenią sobie szlachetny i niebanalny wygląd. Ma piękne ciemnozielone igły (niekłujące), które równomiernie pokrywają giętkie, przyjemne w dotyki i miękkie  gałązki. Często określana jest arystokracją wśród  choinek, ze względu na swoje walory estetyczne.

Jak dbać o choinkę:

Aby jak najdłużej cieszyć się piękną choinką należy przestrzegać kilku zasad, dzięki którym nasze drzewko będzie zielone i pachnące.

Centrum ogrodnicze Wrocław | Szkółka i sklep ogrodniczy Wrocław, ul. Żernicka 1, Nowy Dwór
Środki ochrony roślin | Nasiona, ziemia, rośliny | Drzewka ogrodowe | Drzewka owocowe | Krzewy ozdobne | Choinki Wrocław | Narzędzia ogrodnicze
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 | www.centrumogrodnicze-gaj.pl | Made by asysta-life