Sklep Ogrodniczy Wrocław
Zapraszamy

Centrum Ogrodnicze GAJ

Wrocław, ul. Żernicka 1
Nowy Dwór | obok stacji PKP

www.centrumogrodnicze-gaj.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek: 8:00-18:00
sobota: 8:00-15:00
Szczegóły w zakładce: kontakt


Płatność kartą w centrum ogrodniczym gaj

Polityka prywatności serwisu

 

ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN

Centrum Ogrodnicze GAJ oferuje szeroką gamę środków:

Aby skutecznie pozbyć się choroby lub szkodników, które zaatakowały rośliny należy przede wszystkim dobrać właściwy środek. Nasi sprzedawcy pomogą Państwu dobrać odpowiedni środek do występującego u Państwa roślin problemu.

Zachęcamy do korzystania z naszego poradnictwa internetowego (więcej informacji w zakładce Porady Ogrodnicze Online) i zakupów odpowiedniego środka w naszym sklepie internetowym sklep.centrumogrodnicze-gaj.pl.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą i ulotką informacyjną.

SYLLIT 65 WP 50g

Środek grzybobójczy o działaniu kontaktowym w formie proszku do sporządzenia zawiesiny wodnej. Skutecznie zwalcza choroby grzybowe drzew owocowych. Działa zapobiegawczo na parch jabłoni i gruszy, drobną plamistość drzew pestkowych, torbiel śliw i kędzierzawość liści brzoskwini.

SUBSTRAL TARCZNIK ULTRA PR

Zwalcza trudne owady żerujące na kwiatach domowych, których nie można zwalczyć insektycydami kontaktowymi działającymi poprzez oprysk. Działa systemicznie. Stosujemy przez cały rok, z nasileniem na okres jesienny oraz w lutym.

SUBSTRAL ROUNDUP HOBBY

Preparat usuwający chwasty. Pierwsze efekty widoczne na roślinie już po 48 godzinach. Unikatowy opryskiwacz pozwalający na precyzyjne wcelowanie w chwasty.
Wygodny gotowy do użycia produkt, herbicyd totalny z dodatkiem kwasu solnego, szybko ulega biodegradacji, widoczny efekt do 7 dni po zastosowaniu, do zagospodarowanych ogrodów, na cmentarze.

SUBSTRAL ROUNDUP CHWASTOBÓJCZY

Roundup zwalcza skutecznie większość chwastów jednym zabiegiem. Oprysk Roundupem można stosować w każdym okresie, gdy chwasty są w fazie aktywnego wzrostu i wypuszczą kilka liści. Preparat należy stosować co najmniej 3 godziny przed spodziewanym deszczem. Gdy deszcz wystąpi wcześniej zabieg najprawdopodobniej trzeba będzie powtórzyć. Pierwsze efekty zastosowania preparatu powinny być widoczne po okresie 7 do 14 dni.

SUBSTRAL NA PAJĄKI

Jedyny produkt gotowy do użytku zarejestrowany przeciwko pająkom. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Natychmiastowy efekt. Na powierzchniach nie przepuszczalnych pozostaje przez kilka miesięcy.
Jedyny na rynku środek przeznaczony do zwalczania pająków w domach / mieszkaniach i ogrodach, wyjątkowo silny - skład oparty na bifentrynie, tworzy niewidzialną barierę nieprzekraczalną dla pająków - wystarczy opryskać ramy okienne bądź drzwiowe, środek zwalcza oraz zapobiega wnikaniu pająków do mieszkania prze okres 3 miesięcy, całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych, wygodny w użyciu aplikator.

SUBSTRAL MNISZEK ULTRA HOBBY

Herbicyd selektywny do punktowego zwalczania chwastów na trawniku. Środek przeznaczony jest do zwalczania uciążliwych chwastów dwuliściennych. Pobiera ny jest przez liście powodując ich deformację , a następnie zahamowanie wzrostu i zamieranie roślin. Pierwsze objawy widoczne są po kilku dniach.
Zwalcza podstawowe chwast- mlecze, babki, koniczyny.

SUBSTRAL MNISZEK DO TRAWNIKA

Mniszek jest pobierany przez zielone części chwastów, głównie liście, powodując ich deformację, a następnie zahamowanie wzrostu, zamieranie. Pierwsze objawy widoczne są po kilku dniach, a proces obumierania następuje po tygodniu od zastosowania.
Mniszek zwalcza skutecznie większość uciążliwych chwastów dwuliściennych (szerokie liście) występujących w trawnikach. Preparat należy stosować na co najmniej 4 godziny przed spodziewanym deszczem, gdy deszcz nastąpi wcześniej należy prawdopodobnie powtórzyć zabieg. Pierwsze efekty zastosowania preparatu winny być widoczne po okresie od 3 do 7 dni.

SAPROL

Zwalcza choroby grzybowe w amatorskiej uprawie - długo działający do 21 dni (czarna plamistość do 28 dni) w ogrodzie, szklarni a także w domu. Środek zwalcza plamistość liści, rdze, mączniaki prawdziwe na roślinach ozdobnych: róży, roślinach kwitnących i zielonych, krzewach i roślinach iglastych. Ogranicza występowanie antraknozy i zamierania łusek żywotników (thuje). Działający natychmiast po zastosowaniu, szczególnie długo chroni rośliny przed nowymi infekcjami. Środek wzmacnia wigor roślin i nabłyszcza liście, zabezpiecza całą roślinę wraz z nowymi odrostami (nie pozostawia osadu). Przeciwdziała opadaniu liści róż, które spowodowane jest przez czarną plamistość.
PreparatSAPROL długo działającyzabezpieczy i wzmocni naszą roślinę przez okres przynajmniej 3 tygodni.
Szczególnie jest to ważne na samym początku sezonu, gdy krzewy rozpoczynają wegetację. Gdyby jednak stało się tak, że zapomnieliśmy o tym i liście zaczną chorować mamy jeszcze szansę zwalczyć chorobę w roślinie.
Preparat zwalcza i działa profilaktycznie. Praktycznie 2-3 opryski mogą zabezpieczyć roślinę na cały sezon - szczególnie jest to ważne dla nowych nasadzeń.
Skład: tritikonazol - 10,2 g na 1 l
Dawkowanie: 15 ml na 1 litr wody

ROUNDUP TRANS ENERGY 450 SL

Roundup TransEnergy 450 SL todolistny, systemiczny, nieselektywny herbicyd nowej generacjizawierający substancję aktywną - glifosat, o wysokim standardzie bezpieczeństwa, zarówno w stosunku do użytkowników jak i środowiska. To także jedyny tego typu środek wykorzystującyformułę TranSorbTMTechnology. RoundupREnergy 450 SL oferowany jestw formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego. Stosuje się go nalistnie, z przeznaczeniemdo zwalczania perzu oraz innych chwastówjednoliściennych i dwuliściennych (jednorocznych i wieloletnich) na polach uprawnych orazdo desykacjizbóż, rzepaku ozimego, rzepaku jarego, grochu na suche nasiona, bobiku i łubinu żółtego.
25%więcej glifosatu w litrze to niższe dawki na hektar. 2 razy szybsze*wnikanie i transport glifosatu w roślinie to większa niezależność od pogody i krótki czas od oprysku do uprawy mechanicznej. 100%więcej glifosatu w korzeniach* to długotrwała skuteczność nawet na trudne chwasty. Kompletna, płynna formulacja to łatwość stosowania bez dodatkowych wspomagaczy.

ROUNDUP 360 SL

Środek chwastobójczy w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania perzu oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych (jednorocznych i wieloletnich) na polach uprawnych, użytkach zielonych oraz w uprawach sadowniczych, a także chwastów i zbędnej roślinności na ciekach i zbiornikach wodnych, w leśnictwie, na torach kolejowych, terenach nie użytkowanych rolniczo, wokół domu i na działce oraz do likwidacji ugorów i odłogów przed zasiewem roślin uprawnych. 200ml środkana 10l wody.

SUBSTRAL KWIATY 2 w 1

POLYSECT

Preparat do zwalczania mszycy na roślinach ozdobnych. Do stosowania na roślinach ozdobnych. Zwalcza mszyce na różach oraz ochojnik na modrzewiu. Rejestracja amatorska. Substancja aktywna acetamipryd. Preparat długodziałający, w roślinie działa systemicznie. Zwalcza ochojnika, mszyce, tarcznika, misecznika, wełnowca.

MIEDZIAN

Środek grzybobójczy, w formie proszku do sporządzenia zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym. Do stosowania zapobiegawczo w ochronie roślin rolniczych, sadowniczych, warzywnych i leśnych przed chorobami grzybowymi i bakteryjnymi. Środek zakwalifikowany do stosowania w rolnictwie ekologicznym.

PROPLANT SUBSTRAL

Zwalcza i zapobiega fytoftorozie na iglakach oraz zwalcza mączniaka rzekomego na roślinach ozdobnych. Działa systemicznie.
Nowa substancja aktywna do zwalczania fytoftorozy na iglakach. Jest to choroba żółknięcia igieł spowodowana przez zgniliznę korzeni powstającą z powodu małej przepuszczalności podłoża. Korzenie "stoją" w wodzie.
Przy stosowaniu przez kilka lat tego samego preparatu może nastąpić uodpornienie patogenów, wtedy należy zastosować nową substancję chemiczną. W tym przypadku jest to propamokarb.

Sklep Ogrodniczy Wrocław | Szkółka Ogrodnicza
Centrum Ogrodnicze Wrocław | Galeria Zdjęć | środki ochrony roślin, nasiona, cebulki
Centrum Ogrodnicze Wrocław | Galeria Zdjęć | drzewa i krzewy ozdobne, kwiaty ogrodowe
Centrum Ogrodnicze Wrocław | Galeria Zdjęć | Karmniki, budki lęgowe dla ptaków
Centrum Ogrodnicze Wrocław | Galeria Zdjęć | znicze, donice, łopaty, grabie
Centrum Ogrodnicze Wrocław | Galeria Zdjęć | środki: Owadobójcze, Grzybobójcze, Chwastobójcze, Deratyzacyjne
Centrum Ogrodnicze Wrocław | Galeria Zdjęć | Ziemia, kora, nazwozy organiczne i mineralne
Centrum Ogrodnicze Wrocław | Galeria Zdjęć | choinki, artykuły świąteczen, bąbki, znicze, wkłady, kwiaty sztuczne, kwiaty doniczkowe
Centrum Ogrodnicze Wrocław | kwiaty, rośliny, grzybnie, artykuły dla zwierząt, psów i kotów
Centrum Ogrodnicze Wrocław | Galeria Zdjęć | choinki, kwiaty, rośliny, grzybnie, artykuły dla zwierząt
Centrum Ogrodnicze Wrocław | kwiaty, rośliny, grzybnie, kwiaty sztuczne, kwiaty doniczkowe
Centrum Ogrodnicze Wrocław | kwiaty, rośliny, drzewka, krzewy, kwiaty sztuczne, kwiaty doniczkowe
Centrum Ogrodnicze Wrocław | Galeria Zdjęć | rośliny ozdobne, ziemia ogrodowa
Ogrodnicztwo Wrocław | Drzewka i Krzewy Ozdobne, Szkółka Ogrodnicza
Centrum ogrodnicze Wrocław | Szkółka i sklep ogrodniczy Wrocław, ul. Żernicka 1, Nowy Dwór
Środki ochrony roślin | Nasiona, ziemia, rośliny | Drzewka ogrodowe | Drzewka owocowe | Krzewy ozdobne | Choinki Wrocław | Narzędzia ogrodnicze
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 | www.centrumogrodnicze-gaj.pl | Made by asysta-life